Drzwi wewnętrzne PORTA. Dobry wybór na lata

Teoretycznie remont mieszkania powinien być czymś pozytywnym… jednak w praktyce wiąże się z wieloma wyzwaniami! Dlatego też, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i nieporozumień, warto postawić na rozwiązania, dzięki którym przearanżowanie własnych czterech ścian stanie się prawdziwą przygodą. Sprawdź kilka propozycji drzwi wewnętrznych PORTA i przekonaj się, dlaczego staną się one dobrym wyborem na lata.

Design i jakość na lata – drzwi pokojowe PORTA LOFT i PORTA 4 ŻYWIOŁY P/ POWIETRZE

Drzwi wewnętrzne nie tylko dzielą przestrzeń – to dodatek, który nadaje charakteru i stylu pomieszczeniom. Co istotne, muszą one także odznaczać się wysoką jakością wykonania.

  • Drzwi pokojowe PORTA LOFT, czyli jakość na lata

Drzwi z kolekcji PORTA LOFT będą służyły Ci przez długie lata. Ich czarna matowa ościeżnica w połączeniu ze skrzydłem w odcieniu Halifax Naturalny wspaniale wpasuje się w nowoczesne wnętrza oraz postindustrialne apartamenty. PORTA LOFT to propozycja dla właścicieli mieszkań lubiących nieoczywiste połączenia oraz pełne klasy dodatki. Jeżeli chcesz uniknąć wyzwań związanych z remontem, zamów je z montażem wykonanym przez profesjonalną grupę montażową PORTA i nie przejmuj się trudnościami!

Drzwi z kolekcji PORTA LOFT

  • Designerskie drzwi wewnętrzne PORTA 4 ŻYWIOŁY P/ POWIETRZE

Do Twoich czterech ścian planujesz wprowadzić nieco elegancji lub pragniesz podkreślić charakter zaaranżowanych wnętrz? Postaw na proste i efektowne drzwi pokojowe z kolekcji PORTA 4 ŻYWIOŁY P/POWIETRZE. Zaprojektowane są one zgodnie z ideą design thinking, czyli w duchu empatii ze zrozumieniem potrzeb osób urządzających swoje lokum, użytkujących drzwi. Wykonane są w subtelnym odcieniu Fiord, który dodaje pomieszczeniom elegancji, ale też lekkości. To doskonała propozycja dla miłośników eklektycznych mieszkań, a także czterech kątów utrzymanych w stylu retro czy klasycznym.

 

Drzwi z kolekcji PORTA 4 ŻYWIOŁY P/ POWIETRZE

Połączenie wygody i bezpieczeństwa – drzwi wewnętrzne PORTA HIDE i PORTA VECTOR PREMIUM

Wybór drzwi w uniwersalnym, klasycznym stylu daje dużo swobody podczas tworzenia nowych aranżacji wnętrz. Bo w końcu nie raz w ciągu jednego remontu zdarzy Ci się zmienić zdanie o kolorze ścian czy stylu pomieszczeń, które chcesz przearanżować Nie mówiąc już o zmianie stylu mieszkania podczas kolejnych remontów, które wykonuje się co kilka lat.

  • PORTA HIDE jako propozycja dla osób lubiących wygodne rozwiązania

Co powiesz na parę skrzydeł drzwiowych, które tak jak kameleon będą zmieniały się razem z urządzanym wnętrzem? Takie właśnie są drzwi ukryte PORTA HIDE. Jak to możliwe? Tworzą one ze ścianą jednolitą powierzchnię dzięki ościeżnicy schowanej w ścianę. Gdyby nie klamka i bardzo cienka szczelina okalająca skrzydło, byłyby one zupełnie niewidoczne! To wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią kreatywne wnętrza, a przy okazji cenią indywidualizm. Ciekawe opcje dostępne w drzwiach PORTA HIDE wybierzesz komfortowo w dowolnym momencie na stronie www.porta.com.pl, dzięki konfiguratorowi PORTA.

  • PORTA VECTOR PREMIUM jako bezpieczny wybór na lata

Chcesz mieć pewność, że zastosowane drzwi wewnętrzne będą Ci służyły przez lata? Jeżeli wybierzesz drzwi PORTA VECTOR PREMIUM, pokryte Lakierem UV Premium, możesz być pewien, że powierzchnia skrzydeł zostanie nienaruszona przez długi czas. Co więcej, wszelkie widoczne na nich zabrudzenia zmyjesz w kilka sekund. Utwardzona techniką UV powierzchnia lakieru jest odporna na uszkodzenia, delikatne zarysowania, a światło słoneczne nie wpływa na ich odcień. Natomiast widoczne delikatne frezy podkreślą styl pomieszczeń, dodając im szyku.

Jak widzisz – wybór odpowiednich drzwi wewnętrznych nie musi być skomplikowany. Wystarczy, że zastanowisz się, na czym najbardziej Ci zależy oraz skorzystasz z oferty producenta drzwi o wieloletnim doświadczeniu. Dlatego, nie zwlekaj już dłużej – zajrzyj do PORTA DRZWI i wybierz odpowiednie drzwi już dziś!


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *